MBETËM PA FJALË/ Elvana Gjata shfaqet me një stil komplet ndryshe në premierën e filmit në Kosovë (FOTO) – AlpeGossip
MBETËM PA FJALË/ Elvana Gjata shfaqet me një stil komplet ndryshe në premierën e filmit në Kosovë (FOTO)

MBETËM PA FJALË/ Elvana Gjata shfaqet me një stil komplet ndryshe në premierën e filmit në Kosovë (FOTO)

ë kapësh gabimet në stil te Elvana Gjata është mision i pamundur! Jo vetëm sepse ka shumë gusto, por sepse këngëtarja i beson stilistëve dhe dizajnuesve më të mirë shqiptarë.

Ndërsa për premierën e filmit “2 gisht mjaltë” në Tiranë, Elvana kishte zgjedhur një ngjyrë jeshile të ndezur, për premierën në Prishtinë ajo u shfaq me një stil komplet ndryshe.Këngëtarja dhe aktorja nuk kishte zgjedhur fustan, por një kombinim mes streçeve dhe një bluze “crop-top” me fruda.

Sonte Elvana preferoi kombinimin mes të zezës dhe ciklamines, ndërsa çizmet ishin njësh me streçet. Flokët i kishte lënë të lëshuara dhe ashtu si gjithmonë kishte zgjedhur një makijazh jo shumë të rënduar.