“MË THA NUK DO MË SHIHTE MË”/ “Big Mama” zbulon përplasjen me nënën dhe shpërthen në lot – AlpeGossip
“MË THA NUK DO MË SHIHTE MË”/ “Big Mama” zbulon përplasjen me nënën dhe shpërthen në lot

“MË THA NUK DO MË SHIHTE MË”/ “Big Mama” zbulon përplasjen me nënën dhe shpërthen në lot

Ditën e sotme Big Mama është përlotur për nënën e saj, pasi siç duket nuk arriti t’i merrte aprovimin për t’u bërë pjesë e Big Brother.

“I thashtë të hyja këtu brenda edhe ajo më tha jo. Më tha që nuk do më shihte”,-u shpreh ajo.

Shqetësimin, Big Mama e ndau me Arjolën, e cila i dha edhe një përqafim të ngrohtë.