Shtrirë mbi dyshekun e plazhit, vajza Sabianit tregon të pasmet bombastike me tanga (FOTO) – AlpeGossip
Shtrirë mbi dyshekun e plazhit, vajza Sabianit tregon të pasmet bombastike me tanga (FOTO)

Shtrirë mbi dyshekun e plazhit, vajza Sabianit tregon të pasmet bombastike me tanga (FOTO)

Vajza e këngëtarit shumë të dashur për publikun Sabianit, Keisi Mejdini ka arritur të fitojë famë shumë të madhe duke u kthyer kështu në një nga vajzat më të komentuara në media e rrjete sociale.

Ato që tërheqin më shumë vëmendjen janë fotot e saj provokuese ku Keisi nuk ngurron të tregojë format perfekte trupore.

Së fundmi bjondja simpatike e ka djegur rrjetin me fotot nga pishina ku shfaqet mbi dyshekun e plazhit teksa pozon herë para kamerës, e herë tregon të pasmet bombastike, shtrirë në dyshek.

Keisi i ka shoqëruar postimet me përshkrimin se ka nisur pushimet dhe po merr ditë relaksi.