U fiksuat me veshjen pink të Luana Vjollcës/ Ja sa ka kushtuar (FOTO) – AlpeGossip
U fiksuat me veshjen pink të Luana Vjollcës/  Ja sa ka kushtuar (FOTO)

U fiksuat me veshjen pink të Luana Vjollcës/ Ja sa ka kushtuar (FOTO)

Për shumë vajza mund të jetë e modës të imitojnë idhujt e tyre të famshëm përsa i përket kombinimeve në veshje.

Me siguri që kur flitet për Luana Vjollcën të shumta janë fanset që kanë kuriozitet se sa kushtojnë veshjet që ylli i showbizz-it mban në daljet publike.

Faqja e Instagramit ka zbuluar së fundmi se sa ka kushtuar veshja pink e Luana Vjollcës.

Veshjet janë të markës “House of CB London” dhe kanë kushtuar plot 182 euro.

Sa shumë sharm! Luana di gjithmonë të jetë e veçantë.