"NUK E LANË TË QETË"/ Aktori shqiptar i thonë se ngjan shumë me "Kivançin" e telenovelave turke - AlpeGossip
“NUK E LANË TË QETË”/ Aktori shqiptar i thonë se ngjan shumë me “Kivançin” e telenovelave turke

“NUK E LANË TË QETË”/ Aktori shqiptar i thonë se ngjan shumë me “Kivançin” e telenovelave turke

Ledion Zoi ishte sot në KafeIN me Flavion. Ai foli për shfaqjen e tij të re “Këmbëzbathur në park”. Komedia simpatike do të vihet në skenë në datat 1 dhe 2 dhjetor.

Aktori foli për veprën, ku të gjithë ata që kanë përjetuar një marrëdhënie intensive do të mund ta gjejnë veten.
Duke treguar për shfaqjen që do të vihet tek ArTurbina shikuesit e KafeIN filluan të vënë re ngjashmërinë e madhe mes Ledionit dhe Kivançit.

Një lumë mesazhesh vërshoi me këtë temë dhe më pas, ishte shumë e vështirë që biseda të kthehej te shfaqja.

Për më tepër ndiqni intervistën e plotë në këtë link: