SEKSI DHE PROVOKUESE/ Kejvina Kthella i vë “flakën” Instagramit (FOTO) – AlpeGossip
SEKSI DHE PROVOKUESE/ Kejvina Kthella i vë “flakën”  Instagramit  (FOTO)

SEKSI DHE PROVOKUESE/ Kejvina Kthella i vë “flakën” Instagramit (FOTO)

Kejvina Kthella ka marrë sërish vëmendjen e të gjithëve, teksa ka publikuar një fotografi në “Instagram”, ku shfaqet mjaft provokuese me veshjen e saj.

Ish-velina shfaqet e veshur me një xhinse të shkurtër që duket sikur ia kanë grisur. Modeli i tyre është aq ekstravagant saqë Kevinës i duket të pasmet sheshit.

Fotografia ka marrë mijëra pëlqime dhe qindra komente, ku disa edhe e ngacmojnë Kejvinën.

“T’i ka grisur qeni?. Më rëntë një pikë, t’u paskan gris pantallonat”, i shkruajnë disa komentues.