TË POZOSH ME BIKINI PARA PASQYRËS/ Vipe-t që nuk i shpëtuan” trendit të ri në instagram: Nga Oriola tek Roza Lati – AlpeGossip
TË POZOSH ME BIKINI PARA PASQYRËS/ Vipe-t që nuk i shpëtuan” trendit të ri në instagram: Nga Oriola tek Roza Lati

TË POZOSH ME BIKINI PARA PASQYRËS/ Vipe-t që nuk i shpëtuan” trendit të ri në instagram: Nga Oriola tek Roza Lati

Trendi më i ri i femrave të showbizit shqiptar është mania për të ekspozuar  veten në pasqyrë dhe të fotografohen nga çdo kënd  që të jetë e mundur.

Nëse i hedhim një sy Instagramit do të  shohim se bukuroshet tona  jo gjithmonë janë të kujdesshme se çka kanë veshur duke i nxjerrë “në shesh” të gjitha.

Pa marrë parasysh nëse janë veshur vetëm në të brendshme apo pa to fare. Duke u shfaqur pa komplekse vipet, janë pothuajse gjithmonë gati  përpara pasqyrës, duke u fotografuar me celularët e tyre pozicionet provokuese.

Këto poza janë duke “çmendur” fansat  por gjithashtu nuk kalojnë edhe pa u kritikuar nga një pjesë e mirë endjekësve.

Ju njohim nga disa nga femrat e ekranit të cilat shfaqen super seksi vetëm me bikini para pasqyrës.

Oriola Marashi

Dua Lipa

Emina Cunmulaj

Enca

Roza Lati

Tayna

/AlpeNews.al