Pasi Albi u kap MAT me balerinën në plazh, REAGON Klaudia Pepa! Ja çfarë ka bërë ajo… (FOTO) – AlpeGossip
Pasi Albi u kap MAT me balerinën në plazh, REAGON Klaudia Pepa! Ja çfarë ka bërë ajo… (FOTO)

Pasi Albi u kap MAT me balerinën në plazh, REAGON Klaudia Pepa! Ja çfarë ka bërë ajo… (FOTO)

Gjatë ditës së sotme shtypi rozë ka vëluar sërish lajme për një lidhjen e mundshme mes koreografit Albi Nako dhe balerinës Alba Hoxha.

Ata janë fotografuar në plazh sëbashku duke shtuar edhe më shumë dyshimet se tashmë janë çift. Pas gjithë kësaj zhurme, pritej reagimi i Klaudia Pepës. Dhe ajo atë ka bërë! Pikërish pas 20 ditësh pa qenë aktive në instagram, Klaudia Pepa sot zgjodhi të rikthehet duke postuar një foto ku shfaqet duke marrë një pozë kërcimi.

Epo Klaudia ka treguar atë që di të bëjë më mirë./AlpeNews.al/