ME ATLETE DHE PANTALLONA TË GJERA/ Kate Middleton sapo na dha kombinimin më perfekt për në përditshmëri – AlpeGossip
ME ATLETE DHE PANTALLONA TË GJERA/ Kate Middleton sapo na dha kombinimin më perfekt për në përditshmëri

ME ATLETE DHE PANTALLONA TË GJERA/ Kate Middleton sapo na dha kombinimin më perfekt për në përditshmëri

Dukesha Kate Middleton ditën e sotme përgjatë një dalje publike sapo na dha kombinimin më perfekt për në përditshmëri.

Siç mund ta shikoni edhe në fotot e mëposhtme ajo ka veshur një palë pantallona të gjera, një këmishë dhe atlete të bardha dhe çfarë të themi?

Realisht është një kombinim i hatashëm të cilin ia vlen ta veshim gjatë përditshmërisë sonë.

Rehatia që me shumë gjasë ndjen Kate me rrobat në fjalë, arrin që të përçohet në mënyrë të përsosur tek secili prej nesh, kësisoj bëjmë mirë që ta provojmë një veshje të tillë.

Veçanërisht rripi i pantallonave e bën atë të duket mjaft elegante, kështu që bëni mirë që ta fiksoni këtë veshje…