I nxjerr “TË GJITHA SHESHIT”. Këngëtarja e famshme nuk kursehet për videoklipin e rradhës (FOTO) – AlpeGossip
I nxjerr “TË GJITHA SHESHIT”. Këngëtarja e famshme nuk kursehet për videoklipin e rradhës (FOTO)

I nxjerr “TË GJITHA SHESHIT”. Këngëtarja e famshme nuk kursehet për videoklipin e rradhës (FOTO)

Teksa muzika e saj ka bërë për vete qindra e mijëra adhurues, stili i saj gjithmonë ka bërë zhurmë.

Dhe si çdo here Lady Gaga nuk është kursyer aspak të lëri gojë hapur të gjithë në videon e saj më të fundit muzikore.

Nga fotot e prapaskenave, mund të themi se ajo duket mjaft sensuale dhe seksi, teksa është e zhytur në ujë me bikini dhe një fustan të bardhë mjaft transparent.

Mesa shohim nga këto fotografi nuk do të ketë shumë vend për imagjinatën në videon muzikore, fundja pritej nga Lady Gaga.