ÇMIMI I KRIPUR/ Ja ku të gjejmë një fustan si ky i Lorit (FOTO) – AlpeGossip
ÇMIMI I KRIPUR/ Ja ku të gjejmë një fustan si ky i Lorit (FOTO)

ÇMIMI I KRIPUR/ Ja ku të gjejmë një fustan si ky i Lorit (FOTO)

Kjo është ndër veshjet më të spikatura të Lori Hoxhës kohëve të fundit në Instagram: Një fustan i tejdukshëm i bardhë me polka dot, të cilin blogerja ka preferuar ta lidhë në bel për t’i dhënë një tjetë pamje.

Po të njëjtin fustan mban veshur edhe bashkëshortja e Ermal Fejzullahut, Ariana Fejzullahu.

Fustani prej tyli është nga Zara dhe kushton 5,490 lekë dhe vjen në dy versione, i bardhë dhe i zi.

ZARA – POLKA DOT TULLE DRESS – 5,490 ALL

ZARA – POLKA DOT TULLE DRESS DETAILS – 5,490 ALL

Prej kohëh veshjet me pika qëndrojnë në modë. Gjatë verës mund ta pasuroni garderobën me një palë pantallona të gjera,

BERSHKA – 2,490 ALL

këmisha

MANGO – POLKA-DOT PRINT BLOUSE – 3,990 ALL

MASSIMO DUTTI – POLKA DOT COTTON SHIRT – 7,990 ALL

dhe fustane.

FASHION NOVA – POLKA DOT MINI DRESS – WHITE/ BLACK – $39.99

Rrobat e banjës nuk përbëjnë përjashtim.