NË MUAJT E FUNDIT TË SHTATËZANISË/ Sara Hoxha tregon barkun e rrumbullakosur (FOTO) – AlpeGossip
NË MUAJT E FUNDIT TË SHTATËZANISË/ Sara Hoxha tregon barkun e rrumbullakosur (FOTO)

NË MUAJT E FUNDIT TË SHTATËZANISË/ Sara Hoxha tregon barkun e rrumbullakosur (FOTO)

Pak ditë më parë trashëgimtarja e Top Channel, Sara Hoxha ndau me publikun lajmin e ëmbël se është shtatzënë për herë të dytë. Sara postoi një foto nga pushimet në Maldive ku shfaqej me barkun e rrumbullakosur e duke treguar se është disa muajshe shtatzënë.

Tanimë Sara po poston shpesh foto e video gjatë shtatzënisë dhe kështu ka ndodhur edhe sot. Ajo ka publikuar një foto në Instastory teksa relaksohet dhe tregon barkun e rrumbullakosur në muajt e fundit të pritjes së ëmbël.

“Hi bebe”, shkruan Sara duke ia ëmbëlsuar ditën ndjekësve me këtë foto.