FIRMOSIN KONTRATËN/ Ja televizioni ku do t’i shihni Kelvin dhe Ariolën – AlpeGossip
FIRMOSIN KONTRATËN/ Ja televizioni ku do t’i shihni Kelvin dhe Ariolën

FIRMOSIN KONTRATËN/ Ja televizioni ku do t’i shihni Kelvin dhe Ariolën

Javë më parë u bë e ditur se moderatorja Arjola Shehu ishte në prag të nënshkrimit të marrëveshjes me Ora News për një program në këtë stacion televiziv së bashku me moderatorin Kelvi Kadilli, i cili prej muajsh u largua nga Top Channel.

Ditën e sotme,  përmes postimeve të tyre në Instagram, moderatoret bënë të ditur se së shpejti do të vijnë se bashkë në ekran, me një program mëngjesi. .Moderatorët lajmëruan se sapo kanë finalizuar kontratën me RTV ORA dhe me to do të shihemi nga e hëna në të premte duke filluar nga shtatori.

Si Arjola ashtu dhe Kelvi shprehen të lumtur për këtë vazhdim dhe njoftojnë se mezi presin të fillojnë.