FESTON DITËLINDJEN/ Almeda Abazi është një ujor i padiskutueshëm – AlpeGossip
FESTON DITËLINDJEN/ Almeda Abazi është një ujor i padiskutueshëm

FESTON DITËLINDJEN/ Almeda Abazi është një ujor i padiskutueshëm

Modelja Almeda Abazi feston ditëlindjen e saj të 28 dhe jo vetëm kaq. Dy gëzime në një ditë, përpara 3 vitesh si sot në datën 13 shkurt kurorëzoi martesën me aktorin e famshëm turk Tolgahan Sayisman. Ata kanë një djalë të cilin e kanë quajtur Efehan.

Amelda i përket shenjës së ujorit në horoskop dhe ALPEgossip.al do të paraqesë disa nga karakteristikat që i përshtaten aktores së dikushme.  Një femër ujor nuk është e mërzitshme, është natyrë e ndjeshme dhe frymëzuese. Le të kujtojmë ndërhyrjen shëndetësore që ju bë fëmijës së saj dhe se sa herë e pamë të përlotur Almedën. Për të paraja nuk është parësore, dhe këtë na i vërtetoi kur hoqi dorë nga karriera si aktore për t’u kujdesur për të birin.

Dashamirëse dhe e përkushtuar dhe tepër e bukur… Epo si mendoni nuk është kështu Almeda?!