“BOLL U MBURRE…”/ Komentet pikante të ditës. Ja se si fansat “thumbojnë” VIP-at – AlpeGossip
“BOLL U MBURRE…”/ Komentet pikante të ditës. Ja se si fansat “thumbojnë” VIP-at

“BOLL U MBURRE…”/ Komentet pikante të ditës. Ja se si fansat “thumbojnë” VIP-at

Edhe për ditën e sotme ashtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

 

Reperi Fero Fera është rikthyer sërish me Arbenitën dhe kësaj here dhe me foto, pas atyre që fshinë nga profilet e tyre. Fero ka postuar një foto para pasqyrës që siç duket ja ka bërë e dashura, pasi pak më vonë postuan në prani të njëri-tjetrit. Por prapë jo të gjithë komentuesit janë kapur me rikthimin e lidhjes, por me detaje qesharake:” Shyqyr si paske ly vetullat” i komenton njëri prej fansave.

 

Tayna është duke shijuar suksesin e këngës së fundit në bashkë puniom me Mozzik, dhe po publikon foto ku ndodhet në vende të ndryshme, së funmi në Londër. “Boll u mburre, ate e thot i zoti i punes” i komenton njëri ndaj ndjekësit, dhe kjo ndoshta sepse reperja shkruan shpesh tekstin e këngëve të saj dhe pjesët ku ndihet më së shumti krenare.

Bes Kallaku u përfol shumë për debatin që u krijua “dashur pa dashur” me Ermalin. Shumë polemika kishte dhe vazhdon të ketë, aq sa fansat lejenë ende nëpër komente mendimin e tyre mbi situatën e para disa javëve. “Si ndihesh qe filmi i Ermalit beri me shume buje” e “thumbon” njëri nga ndjekësit, duke i nënkuptuar se Ermali triumfoi dhe jo ai.

ALPEgossip.al