XIXA DHE TEMINAT MUST HAVE I PRANVERËS? Vip-et që nuk po heqin dorë nga trendi vezullues (FOTO) - AlpeGossip
XIXA DHE TEMINAT MUST HAVE I PRANVERËS? Vip-et që nuk po heqin dorë nga trendi vezullues (FOTO)

XIXA DHE TEMINAT MUST HAVE I PRANVERËS? Vip-et që nuk po heqin dorë nga trendi vezullues (FOTO)

Xixat dhe teminat  janë trendi që u rikthye në qendër të vëmendjes në 2016. Ku koleksionet që u prezantuan në javën e modës ishin me shkëlqim, temina, xixa.

Mirëpo xixat qënduan në fron gjatë sezonit dimëror por do të jenë kryefjala e modës edhe për pranverë – verë 2019.

Vajzat e njohura të ekranit duket se nuk kanë ndërmend të tërhiqen  nga fustanet glamour me shkëlqim dhe kanë të drejtë.

Xixat janë gjithmonë një zgjedhje e mirë pasi të japin vëmendje dhe prezenc dhe mbi të gjitha janë elegante dhe tepër joshëse.

Këto janë modelet dhe xixa-t që zgjodhën vip-et  dhe ju themi se janë një must për garderobën.

Kida

Alketa Vejsiu

Miriam Cani

Tayna

Zaimina Vasjari

Lori Hoxha

AlpeNews.al