FESTON DITËLINDJEN/ Jona Spahiu zbulon moshën dhe surprizat ndaj saj (FOTO) – AlpeGossip
FESTON DITËLINDJEN/  Jona Spahiu zbulon moshën dhe surprizat ndaj saj  (FOTO)

FESTON DITËLINDJEN/ Jona Spahiu zbulon moshën dhe surprizat ndaj saj (FOTO)

Ditën e sotme moderatorja e njohur, Jona Spahiu feston ditëlindjen e saj.

Kjo ditë speciale e ka gjetur atë pranë familjes dhe sapo ora ka shënuar 00:00, ajo ka marrë surprizën e parë.

Familjarët e saj i kanë mbushur shtëpinë me lule dhe sigurisht që dhurata më e bukur ishte vogëlushi i saj, Raiden.

Pas kësaj urimet për të kanë qenë të shumta dhe më i veçanti është ai i motrës së saj.

“Shoqe që nga 1996. Gëzuar ditëlindjen motra ime e vetme më e preferuar, më e bukur, më e ëmbël, më ‘cool’. Të dua edhe pse atëherë më thoshe se isha e adoptuar”, ka shkruar motra e Jonës mbi foton ku shfaqen të dyja.

Kjo ditë speciale e ka gjetur atë pranë familjes dhe sapo ora ka shënuar 00:00, ajo ka marrë surprizën e parë.

Familjarët e saj i kanë mbushur shtëpinë me lule dhe sigurisht që dhurata më e bukur ishte vogëlushi i saj, Raiden.

Pas kësaj urimet për të kanë qenë të shumta dhe më i veçanti është ai i motrës së saj.

“Shoqe që nga 1996. Gëzuar ditëlindjen motra ime e vetme më e preferuar, më e bukur, më e ëmbël, më ‘cool’. Të dua edhe pse atëherë më thoshe se isha e adoptuar”, ka shkruar motra e Jonës mbi foton ku shfaqen të dyja.