NDRYSHIMI DRASTIK I MOTRAVE ISTREFI/ Publikohet fotoja “demaskuese” – AlpeGossip
NDRYSHIMI DRASTIK I MOTRAVE ISTREFI/ Publikohet fotoja “demaskuese”

NDRYSHIMI DRASTIK I MOTRAVE ISTREFI/ Publikohet fotoja “demaskuese”

Nora dhe Era Istrefi janë dy motrat më simpatike në tregun muzikor shqiptar. Motrat Isrefi janë gjithashtu mjaft të suksesshme në muzikë, dhe sidomos Era e cila ka depërtuar në tregun ndërkombëtar. Mirëpo të dyja kanë pësuar ndryshime të mëdha në fizikun e tyre.

Shpesh herë janë përfolur për ndërhyrje kirurgjikale, por asnjëra prej tyre se ka pranuar këtë në publik. Disa foto të shumë viteve më parë, të cilat janë publikuar së fundmi tregojnë mjaft mirë ndryshimet që kanë pësuar bukuroshet Istrefi si në fytyrë ashtu edhe në trup.

Buzë më të plota, vetulla të ngritura, një bel shumë i hollë… e shumë detaje të tjera të cilat i dalloni edhe ju në fotot e mëposhtme. Të jetë për shkak të make-upit, ndryshimit të stilit, llojit të kamerës me të cilën janë fotografuar, apo fshihet diçka më tepër?! Gjykojeni ju.