1 QERSHORI/ Fatma Haxhialiu: Këtë ditë dua t’ja kushtoj fëmijërisë së vjedhur, të gjithë fëmijëve viktima të përdhunimit – AlpeGossip
1 QERSHORI/ Fatma Haxhialiu: Këtë ditë dua t’ja kushtoj fëmijërisë së vjedhur, të gjithë fëmijëve viktima të përdhunimit

1 QERSHORI/ Fatma Haxhialiu: Këtë ditë dua t’ja kushtoj fëmijërisë së vjedhur, të gjithë fëmijëve viktima të përdhunimit

“Këtë 1 qershor dua t’ja kushtoj fëmijërisë së vjedhur”, e ka nisur shkrimin Fatma, duke ia dedikuar rreshtat në vijim të miturve, që jo për faj të tyre, janë bërë pre e dhunës e përdhunimit. “Këtë 1 qershor kam vetëm një dëshirë, të bëhemi bashkë dhe të kërkojmë dënim maksimal për pedofilët!”, ka përfunduar Fatma.

Shkrimi i plotë:
Kete 1-Qershor dua t’ja kushtoj femijerise se vjedhur…
Te gjithe femijeve, viktima te perdhunimit.
Te gjithe femijeve, qe i kemi vrare dy a mos me shume here, njehere dhunuesi, nje here tjeter familja e shurdhet dhe e verber, ose indiferente dhe pastaj SHTETI DHE LIGJI!
A e dini se pedofilia ne kete vend denohet VTEM ME 4 VITE BURG?!!!!!!
Gezuar 1- Qershorin edhe pse femijerine jua vodhen pabesisht, edhe pse nuk keni arsye per te festuar, edhe pse u desh te rriteshit para kohe e te perballeshit me turpe e faje qe nuk i bete kurre…
Gezuar 1-Qershorin edhe pse dhunuesin tuaj e shikoni cdo dite, vazhdoni te keni frike prej tij dhe kujtdo tjeter, gezuar edhe pse ju kemi zhgenjyer dhe lene vetem, gezuar pa feste!