2 VITE NGA KËNGA E PARË/ Tayna feston me këto fjalë fillimin e suksesit për të (FOTO) - AlpeGossip
2 VITE NGA KËNGA E PARË/ Tayna feston me këto fjalë fillimin e suksesit për të (FOTO)

2 VITE NGA KËNGA E PARË/ Tayna feston me këto fjalë fillimin e suksesit për të (FOTO)

Reperja e njohur, Tayna, feston sot 2 vite nga momenti i parë që debutoi në skenën shqiptare. Kënga që i dha famën e menjëhershme ishte “Columbiana” në bashkëpunim me Don Phenom dhe prej atëherë ajo nuk ka ditur të ndalet. Tayna ka sjellë projekte të shumta që janë kthyer në hite menjëherë. “U bonen 2 vite karriere. Prej atehere jam rrit cdo kong e ma shume e po m’doket qe jom qe 20 vjet ktu. E per kte jom falenderuese juve krejtve qe vazhdoni m’i ngu konget e mia, e un kom me vazhdu me ju argetu”, shkruan Tayna krahas këngës “Columbiana”. Kujtojmë se shumë shpejt ajo ka lajmëruar se do të vijë me një projekt të ri, xhirimet e të cili i realizoi në Zvicër, duke ‘thyer’ madje edhe rregullat e karantinës.