NUK MUND TA BESOJMË/ Miriam Cani sapo na tregoi fytyrën e “vërtetë” (FOTO) – AlpeGossip
NUK MUND TA BESOJMË/ Miriam Cani sapo na tregoi fytyrën e “vërtetë” (FOTO)

NUK MUND TA BESOJMË/ Miriam Cani sapo na tregoi fytyrën e “vërtetë” (FOTO)

Vajzat e showbizz-it gjtohmonë jemi mësuar t’i shohim mjaft të kuruara dhe është e rrallë që t’i shohim natyrale pa make up fare.

E megjithatë shumë prej tyre e marrin guximin të tregojnë “fytyrën e tyre të vërtetë”.

Kështu ka bërë Miriam Cani së fundmi.

Gjithmonë e kuruar dhe mjaft simpatike, Miriam ka fituar zemrat e të gjithëve me ëmbëlsinë e saj, por me këtë foto ku duket totalisht natyrale dhe pa pikë grimi në fytyrë sapo na i fitoi zemrat sërish.

Na vjen të bërtasim: Miriam mos vër më kurrë make up, dukesh perfekte!