HARROJINI ME FLOKËT BJONDE/ Rozana Radi bëhet brune dhe ngjan komplet tjetër person (FOTO) - AlpeGossip
HARROJINI ME FLOKËT BJONDE/ Rozana Radi bëhet brune dhe ngjan komplet tjetër person (FOTO)

HARROJINI ME FLOKËT BJONDE/ Rozana Radi bëhet brune dhe ngjan komplet tjetër person (FOTO)

Prej kohësh na ishin mësuar sytë me flokët bjonde të Rozana Radit, por tashmë moderatorja dhe këngëtarja vendosi të bënte ndryshimin drastik.

Ajo duket se i është kthyer ngjyrës së saj origjinale, gështenjës së errët.

Përmes disa postimeve dje në Instagram, Rozana tregoi se tashmë është zyrtarisht në grupin e bruneve dhe duhet të mësohemi me pamjen e saj të re.

Mund të themi se kjo ngjyrë e bën të duket komplet një tjetër person!