VETËM KATËR MUAJSHE/ Çmimet e shtrenjta të rrobave të Hanës do “t’ju heqin trurin” – AlpeGossip
VETËM KATËR MUAJSHE/  Çmimet e shtrenjta të rrobave të Hanës do “t’ju heqin trurin”

VETËM KATËR MUAJSHE/ Çmimet e shtrenjta të rrobave të Hanës do “t’ju heqin trurin”

Mozzik dhe Loredana 4 muaj më parë u bënë për herë të parë prindër të një vajze të cilën e pagëzuan me emrin e veçantë Hana. Dyshja kanë qenë shumë aktiv në rrjetet sociale ku dhe vazhdimisht kanë publikuar foto dhe video të vogëlushes e cila tashmë është bërë shumë e njohur dhe ka krijuar fansat e saj.
Siç është parë në postimet e ndryshme, Loredana dhe reperi kujdesen që vajzës mos t’i mungojë asgjë dhe veshjet e saj firmato dhe plotë stil kanë tërhequr vëmendjen e të gjithëve. Së fundmi, Loredana ka publikuar disa foto ku tregon se i ka blerë dy dhurata të bijës.

Në videot dhe fotot e postuara shihen një palë këpucë të vogla dhe një pallto, të dyja të markës luksoze Gucci. Në një kërkim në google rezulton se këpucët kanë kushtuar 150 euro, ndërsa palltoja rreth 877 euro, pra në total 1027 euro.