SARA HOXHA PUBLIKON FOTOT NE FESTËN PAS DASMËS/ Shfaqet seksi duke ngritur dolli me Ledionin – AlpeGossip
SARA HOXHA PUBLIKON FOTOT NE FESTËN PAS DASMËS/ Shfaqet seksi duke ngritur dolli me Ledionin

SARA HOXHA PUBLIKON FOTOT NE FESTËN PAS DASMËS/ Shfaqet seksi duke ngritur dolli me Ledionin

Dasma e Sara Hoxhës dhe Ledion Licos ishte njëra ndër më të komentuarat nga mbarë publiku shqiptar.

Ajo u zhvillua në liqenin Komo, në Itali dhe e rrethuar nga luksi.

Pas dasmës madhështore duket se çifti ka festuar sërish.

Këtë e ka bërë të ditur vetë Sara e cila para disa minutash ka publikuar një foto ku shfaqet me Ledionin e veshur me një fustan të bardhë i cili i nxjerr në pah format trupore, duke ngritur dolli me bashkëshortin dhe e rrethuar nga një super dekor i ambjentit.

Duket porsi një kartolinë!