“GARIPE”/ Mami i Luanës këndon “Sonte” dhe imiton të bijën (VIDEO) – AlpeGossip
“GARIPE”/ Mami i Luanës këndon “Sonte” dhe imiton të bijën (VIDEO)

“GARIPE”/ Mami i Luanës këndon “Sonte” dhe imiton të bijën (VIDEO)

Jo vetëm Luana e Marina, por e gjithë familja Vjollca është tashmë shumë e njohur për publikun dhe është kthyer në një nga familjet më të komentuara në media.

Mamaja e motrave Vjollca, Maria ditën e sotme ka postuar një video ku shfaqet në makinë duke kënduar e imituar këngën e Luanës “Sonte” të cilën këngëtarja e solli në bashkëpunim me Danin.

“Kjo është video më e bukur në botë që kam marrë. Se e kam mamin garipe. Shih dorën në fund si unë”, shkruan Luana. Ndiqni videon.