Ilva Tare i uron ditëlindjen bashkëshortit me foton e veçantë (FOTO) – AlpeGossip
Ilva Tare i uron ditëlindjen bashkëshortit me foton e veçantë (FOTO)

Ilva Tare i uron ditëlindjen bashkëshortit me foton e veçantë (FOTO)

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Ilva Tare është treguar gjithnjë e rezervuar mbi jetën private dhe vetëm për Krishtlindje ajo tregoi për herë të parë portretin e dy fëmijëve

Ditën e sotme bashkëshorti i saj, Eduard Selami feston ditëlindjen e në këtë ditë nuk kishte si të mungonte një urim nga moderatorja.

llva ka bërë një urim të veçantë duke postuar një foto të bashkëshortit me vajzën e tyre Melody.

“Gëzuar ditëlindjen babi”, është mbishkrimi që llva i ka vendosur fotos.