BES KALLAKU I BËRI TË PABËRËN ME FOTOT E 10 VITE MË PARË/ Reagon Alketa Vejsiu: Kjo më…(FOTO) – AlpeGossip
BES KALLAKU I BËRI TË PABËRËN ME FOTOT E 10 VITE MË PARË/ Reagon Alketa Vejsiu: Kjo më…(FOTO)

BES KALLAKU I BËRI TË PABËRËN ME FOTOT E 10 VITE MË PARË/ Reagon Alketa Vejsiu: Kjo më…(FOTO)

Sfida me fotot e 10 viteve ka pushtuar Instagramin prej disa ditësh, por vëmendjen e ka tërhequr Bes Kallaku i cili e ka kapur me të gjithë personazhet e ekranit.

Aktori i ka krahasuar shumicën prej tyre me personazhe të tjerë, qoftë të huaj e qoftë shqiptarë duke shkaktuar shumë të qeshura tek ndjekësit.

Ditën e sotme Besi ka postuar një foto të Alketa Vejsiut dhe Vera Grabockës të cilave u ka ndërruar fytyrën.

Alketa ka reaguar tek kjo foto duke qeshur e duke shkruar se kjo është më e bukura.