“Lepurushja e babit”, shihni sa është rritur vajza e Besnikut të NRG band (FOTO) – AlpeGossip
“Lepurushja e babit”, shihni sa është rritur vajza e Besnikut të NRG band (FOTO)

“Lepurushja e babit”, shihni sa është rritur vajza e Besnikut të NRG band (FOTO)

Këngëtari i njohur i grupit ‘NRG Band’ verën e kaluar i dha fund beqarisë dhe u martua në një dasmë madhështore së bashku me partneren e tij Lolita. Nuk vonoi shumë dhe çifti i njohur dhanë lajmin që shumë shpejt do të bëheshin prindër.

Përpara një muaj erdhi në jetë edhe vogëlushja e tyre Una, e cila i ka ndryshuar jetën këngëtarit të njohur. Ai gjatë gjithë kohës ndan me ndjekësit foto me vajzën e tij.

Por së fundmi na ka treguar se sa shumë është rritur Una, duke publikuar një foto të ëmbël të saj.

“Lepurushja e babit”, shkruan Besniku sipër fotos ku shfaqet së bashku me vajzën me një filtër si lepurusha.