I OFENDUAN VËLLANË/ Aktorja e famshme shqiptare del nga vetja dhe shan ndjekësen:Ta dh**… – AlpeGossip
I OFENDUAN VËLLANË/ Aktorja e famshme shqiptare del nga vetja dhe shan ndjekësen:Ta dh**…

I OFENDUAN VËLLANË/ Aktorja e famshme shqiptare del nga vetja dhe shan ndjekësen:Ta dh**…

Për hir të së vërtetës rrjetet sociale gjithmonë e më shumë po iu japin hapësirë personave të ndryshëm që të hedhin vrer ndaj personazheve të njohur!

Po flasim për komentet në rrjetin social më viral të kohës, Instagram.

Sigurisht, për personat që nuk duan të komentohen nga ndjekësit ekziston një mundësi për të mos i lejuar komentet e ndërsa shumë të tjerë që i lejojnë shpesh gjenden përpara shumë e shumë fyerjeve dhe ofendimeve online!

Pikërisht ky fenomen i ka ndodhur aktores së njohur Teuta Krasniqi.

Kjo e fundit për rastin e ditëlindjes, i bëri një dedikim të vëllait ndërkohë, një prej komentuesve e ka fyer duke e quajtur “hajdut” vëllanë e aktores, Memli Krasniqi, i cili është deputet i Partisë Demokratike të Kosovës.

Kjo duket se ka shqetësuar tej mase Teutën, e cila si rrallëherë ka dalë nga vetja duke shpërthyer në ofendime ndaj komentueses!