KRIJOI SUPER ATMOSFERË/ Shihni se çfarë bën Roberti për Norën në mes të emisionit (VIDEO) – AlpeGossip
KRIJOI SUPER ATMOSFERË/ Shihni se çfarë bën Roberti për Norën në mes të emisionit (VIDEO)

KRIJOI SUPER ATMOSFERË/ Shihni se çfarë bën Roberti për Norën në mes të emisionit (VIDEO)

Këngëtari i njohur Robert Berisha ishte mbrëmjen e djeshme i ftuar në emisionin “Soiree” me Jonida Shehun. Ai është pyetur nga moderatorja se çfarë mendimi ka për këngën “Anna”, bashkëpunimi mes Nora Istrefit dhe Gjikos.

Roberti u shpreh se e ka dëgjuar dhe i pëlqen shumë. Për më tepër ai u vendos përballë sfidës nëse mund ta këndonte këngën e ish bashkëshortes së tij dhe këngëtari pranoi. Roberti krijoi një super atmosferë në emision dhe për ta parë ndiqni videon më poshtë: