PAS FEJESËS ME SHKËLZENIN/ Armina Mevlani maskohet si një lepurushe seksi për halloween (FOTO) – AlpeGossip
PAS FEJESËS ME SHKËLZENIN/ Armina Mevlani maskohet si një lepurushe seksi për halloween (FOTO)

PAS FEJESËS ME SHKËLZENIN/ Armina Mevlani maskohet si një lepurushe seksi për halloween (FOTO)

Në datën 14 tetor Armnia Mevlani dhe Shkëlzeni u fejuan në një ceremoni private. Ditën e sotme blogerja  ka publikuar disa foto në rrjetin social instagram dhe shihet më seksi se asnjëherë.

Armina ka zgjedhur të vishet komplet me të zeza dhe një rreth me dy vesh lepurushi. Nuk e dim akoma nëse ajo do të na suprizoj edhe me ndonjë veshje tjetër.