Çmend ndjekësit me pamjet e nxehta mes femrave të zhveshura/ Real 1: NË ORËN E… (FOTO) – AlpeGossip
Çmend ndjekësit me pamjet e nxehta mes femrave të zhveshura/ Real 1:  NË ORËN E… (FOTO)

Çmend ndjekësit me pamjet e nxehta mes femrave të zhveshura/ Real 1: NË ORËN E… (FOTO)

Reperi i njohur Real 1 dhe Dj Blunt janë padyshim një nga dyshet më të komentuara në mediat online. Ata shpesh herë janë perfolur për shkak të klipeve të nxehta dhe postimeve provokuese që publikojnë në rrjetet sociale.

Siç dihet reperi Real 1 është një nga personazhet shqiptar që shquhet për fotot provokuese që poston në Instagram. Së fundmi ai ka publikuar një foto shumë të nxehtë ku shihet mes dy femrave të veshura me bikini. Me një dorë ai ka kapur të pasmet e vajzës në fjalë, ndërsa në tjetrën është duke mbajtur një libër.

“Në orën e mësimit. Universiteti Harvard. Tu studiu Mgjitorkologjin”, ka shkruar Real 1 në përshkrimin e fotos, ku shfaqet i rrethuar nga femra.