NË DITËLINDJEN E SARËS/ Lori Hoxha duket seksi por diçka e shqetëson dhe vjen nga… fustani! – AlpeGossip
NË DITËLINDJEN E SARËS/ Lori Hoxha duket seksi por diçka e shqetëson dhe vjen nga… fustani!

NË DITËLINDJEN E SARËS/ Lori Hoxha duket seksi por diçka e shqetëson dhe vjen nga… fustani!

Lori Hoxha në ditëlindjen e së motrës, Sarës kishte veshur një fustan të verdhë i cili ishte një nga trendet e fundit të 2019 dhe unik në materialin tip “plastic” që kishte.

Si pjese e ditelindjes, nuk ka munguar as foto e dy motrave me dy shoqet e tyra të ngushta, Anxhela dhe Sonela.

Por ajo që vihet re është se si në foton e Anxhela Lamaj edhe në atë të Lorit, kjo e fundit ka kryqëzuar duart sipër dekoltesë.

Çfarë nuk shkon?! Ka ndonjë mangësi me fustanin apo Lori s’do të eksopzojë më shumë se ç’duhet? AlpeGosip.al

View this post on Instagram

#telutetSara se skam nerva

A post shared by Anxhela Lamaj (@anxhelalamaj) on

 

View this post on Instagram

pretty gang sir, pretty gangster

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha) on