MOZZIK I PËRKET TË SHKUARËS/ Loredana e dashuruar në krahët e partnerit të ri – AlpeGossip
MOZZIK I PËRKET TË SHKUARËS/ Loredana e dashuruar në krahët e partnerit të ri

MOZZIK I PËRKET TË SHKUARËS/ Loredana e dashuruar në krahët e partnerit të ri

Loredana e ka lënë në të shkuarën historinë me Mozzikun dhe ka nisur një lidhje të re dashurie. Prej kohësh po përflitej se reperja ishte në një lidhje dhe së fundmi u zbulua se personi që po e shoqëron Loredanën kudo është producenti i muzikës Macloud.

Loredana e konfirmoi lidhjen duke postuar foto me Macloud, me duart e bashkuara e tani nuk i kursen më postimet me të.

Reperja së fundmi ka postuar një foto ku shfaqet e përqafuar me partnerin e këto postime janë shprehje e dashurisë.

Kujtojmë që Loredana dhe Macloud kanë punuar bashkë që në fillim të karrierës.