Studentja 20-vjeçare nxjerr në shitje virgjërinë/ I bëjnë ofertë dy politikanë dhe një këngëtare… – AlpeGossip
Studentja 20-vjeçare nxjerr në shitje virgjërinë/ I bëjnë ofertë dy politikanë dhe një këngëtare…

Studentja 20-vjeçare nxjerr në shitje virgjërinë/ I bëjnë ofertë dy politikanë dhe një këngëtare…

Një student australiane ka nxjerrë në shitje virgjërinë e saj.

20-vjeçarja që identifikohet me emrin Kiara, e ka nxjerrë virgjërinë në shitje në faqen gjermane Cinderella Escorts, e cila është bërë e njohur edhe për 5 raste të ngjashme.

Por interesant është fakti se këtë radhë, sipas themeluesit të kësaj faqe, për të blerë virgjërinë e studentes kanë shprehur interes dy politikanë të lartë australianë, por edhe një këngëtare, si dhe një biznesmen.

20-vjeçarja ka thënë se “unë dua t ashes virgjërinë time, pasi nuk mendoj se do të gjej një djalë të mirë që të më vlerësojë mjaft dhe që ta meritojë që unë të ruaj virgjërinë për të”.

Ajo thotë se me paratë që do të fitojë, do të blejë një apartament.

Sipas Kiaras, ky veprim i saj është emancipim dhe i jep asaj mundësinë të jetë e pavarur ekonomikisht.

Hera e parë është e veçantë dhe dua që ai që do blejë virgjërinë time, të jetë një zotëri i vërtetë”, ka thënë ajo.