“NDALONI SË FOLURI…”/ Sara e la për Atdheun, Geliani shpërthen i revoltuar (FOTO) – AlpeGossip
“NDALONI SË FOLURI…”/ Sara e la për Atdheun, Geliani shpërthen i revoltuar (FOTO)

“NDALONI SË FOLURI…”/ Sara e la për Atdheun, Geliani shpërthen i revoltuar (FOTO)

Ndonëse pak ditë më parë u deklarua për Gelianin në “Përputhen”, Sara është shfaqur si çift me Atdheun jashtë programit. Puntatën e sotme pritet të sqarohet e gjithë situata, por diçka është e sigurt: Geliani ia ka vënë vizën një herë e mirë!

Pak ditë më parë konkurrenti i bëri dalje, duke e thumbuar dhe fshirë nga rrjetet sociale. Ndërsa sot ai e ka bërë të qartë se Sara nuk ekziston për të.

“Ndaloni së foluri budallallëqe për mua dhe atë vajzë, ajo nuk ekziston. Kam jetën time me dinjitet dhe respekt. Të tjerët kanë jetën e tyre. Paqe dhe ju dua të gjithëve!”, ka shkruar ai në një postim në Instastory.