Nuk do ta njihni më/ Lori Hoxha më shumë SENSUALE se kurrë (FOTO) – AlpeGossip
Nuk do ta njihni më/ Lori Hoxha më shumë SENSUALE se kurrë (FOTO)

Nuk do ta njihni më/ Lori Hoxha më shumë SENSUALE se kurrë (FOTO)

Trashëgimtarja e Top Medaias duket kaq ndryshe sa edhe familjarët e saj nuk e kanë njohur.
Lori Hoxha është nëj nga femrat më të lakuara për shijen e saj të hollë dhe për fiksimin ndaj modës së minutës së fundit.

Këtë herë trashëgimtarja e Top duket krejt ndryshe me pamjen e saj të re. Ajo nuk është më bionde tipike dhe me flokë të gjata siç jemi mësuar ta shohim më parë.

Këtë herë Lori e ka pranuar se ka ndryshuar shumë.

‘kaq ndryshe sa dhe vëllai nuk më njohu” ka shkruar ajo krah fotos më të fundit.