KOSTUMET ZYRTARE TË PRANVERËS/ 9 modelet dhe ngjyrat që janë trend i 2019 (FOTO) – AlpeGossip
KOSTUMET ZYRTARE TË PRANVERËS/ 9 modelet dhe ngjyrat që janë trend i 2019 (FOTO)

KOSTUMET ZYRTARE TË PRANVERËS/ 9 modelet dhe ngjyrat që janë trend i 2019 (FOTO)

Është zyrtare kostumet serioze janë trend i pa diskutushëm i sezonit veror. Jo vetëm vip-et por dhe femrat e thesjhta e kanë një të tillë në garderobë.

Mirëpo ndryshe nga viti 2018 por sezonin e 2019 ato kanë pësuar ndryshime në modelin dhe ngjyrën.

Këtë vit shihet një tendence për të guxuar me prerjet por ehe nuancat edhe ndërthurjet midis tyre.

Prandaj vajza hiqni dorë nga kostumi i thejsht dhe guconi sa më shumë dhe do dukeni super “cool”