“BREZI JONË MORI FUND”/ Olsi Bylyku realizon videon epike pas pajtimit të Noizyt me Stresin – AlpeGossip
“BREZI JONË MORI FUND”/ Olsi Bylyku realizon videon epike pas pajtimit të Noizyt me Stresin

“BREZI JONË MORI FUND”/ Olsi Bylyku realizon videon epike pas pajtimit të Noizyt me Stresin

Olsi Bylyku ka realizuar një video ku tregon gjendjen e tij pas pajtimit të bujshëm të Noizyt dhe Stresit.

'Brezi jonë mori fund', Olsi Bylyku realizon videon epike pas

“Jeta jonë pas pajtimit të Noizyt me Stresin… ndoshta kaq ishte e gjitha, dhe brezi jonë mori fund!”, shkruan Olsi krah videos ku shihet i mërzitur.

VIDEO

Mes komenteve të shumta bie në sy komenti i Stresit, i cili ka qeshur pasi e ka parë. “Loku më ke mek fareeee”, shkruan Stresi.