Pasi publikoi FOTOT “NUDO”, Iva Alikon e pyesin për virgjërinë! Përgjigjja e saj është e… (FOTO) – AlpeGossip
Pasi publikoi FOTOT “NUDO”, Iva Alikon e pyesin për virgjërinë! Përgjigjja e saj është e… (FOTO)

Pasi publikoi FOTOT “NUDO”, Iva Alikon e pyesin për virgjërinë! Përgjigjja e saj është e… (FOTO)

Risia e fundit e Instagramit, i ka bërë të famshmit shqiptarë të zbulojnë shumë gjëra për veten që nuk i kishim ditur më parë.

Ndjekësit tani mund t’i bëjnë pyetje direkte një personazhi dhe ai ia kthen përgjigjen në Instastory. Kështu edhe Iva Aliko e cila së fundmi po djeg rrjetin me fotot e saj provokuese ka kthyer disa përgjigje vërtet interesante deri diku edhe të pabesueshme për jetën e saj.

Njëri nga fansat e ka pyetur nëse Iva ishte  e virgjër dhe ajo i ka kthyer përgjigjje me një “PO” të madhe.

Po ju si mendoni, a është treguar e sinqertë Iva, apo ka kthyer përgjigjjen siç e do zakoni, ku vajzat janë të gjitha të virgjëra dhe presin natën e parë të martesës… /AlpeNews.al/