PAS PREZANTIMIT NË “KËNGA MAGJIKE”/ Flori Mumajesi ka një bashkëpunim me dy artistët e njohur shqiptarë – AlpeGossip
PAS PREZANTIMIT NË “KËNGA MAGJIKE”/ Flori Mumajesi ka një bashkëpunim me dy artistët e njohur shqiptarë

PAS PREZANTIMIT NË “KËNGA MAGJIKE”/ Flori Mumajesi ka një bashkëpunim me dy artistët e njohur shqiptarë

Para disa ditësh lajmi se Flori Mumajesi është larguar nga angazhimet muzikore për shkak te gjendjes shëndetësore bëri bujë në të gjitha mediat rozë.

Por vetëm dy ditë më parë Klajdi Haruni zbuloi përmes një postimi në Instagram se Flori do të marrë pjesë në “Kënga Magjike” këtë të dielë.

Ditën e sotme gjithashtu “Prive” ka zbuluar se kantautori i njohur pas pjesëmarrjes në festivalin e famshëm, do të vazhdojë punën për një tjetër projekt.

Bashkë me Getoar Selimin dhe Brunon ata do të sjellin një tjetër këngë në fillim të vitit 2019.

Mesa duket Flori Mumajesi do të rikthehet fuqishëm dhe viti 2019 do të nisë me suksese të njëpasnjëshme.