E PYESIN A KA DASHNORE/ Ramush Haradinaj ia thotë emrin live në emision – AlpeGossip
E PYESIN A KA DASHNORE/ Ramush Haradinaj ia thotë emrin live në emision

E PYESIN A KA DASHNORE/ Ramush Haradinaj ia thotë emrin live në emision

I ftuar mbrëmjen e sotme në “Xing me Ermalin” është kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, një nga personalitetet më të shquara të Kosovës dhe një figurë emblematike e vendit.

Me të nisur intervistën, moderatori e pyeti kryeministrin nëse ka dashnore. Haradinaj u afrua tek Ermali dhe tha po. “E vërteta është e vërtet”, u shpreh Haradinaj dhe pranoi të thoshte edhe emrin e saj. “Emri i dashnores time është Anita”, tha kryeministri duke iu referuar bashkëshortes së tij.