Bes Kallaku poston foton me Ermalin, Ija e DEGJENERON publikisht atë (FOTO) – AlpeGossip
Bes Kallaku poston foton me Ermalin, Ija e DEGJENERON publikisht atë (FOTO)

Bes Kallaku poston foton me Ermalin, Ija e DEGJENERON publikisht atë (FOTO)

Ija e Bes Kallakut u bë tashmë një person mjaft popullor në Instagram duke arritur një numër të madh ndjekësish në kohë rekord.

Përveç komenteve, ajo di të dalë edhe në video live. Madje me komentin e lënë së fundmi nipit të saj, vërtetuam edhe njëherë nga e ka marrë humorin Besi.

Aktori i humorit ka postuar këtë foto ku ka dalë bashkë me Ermal Mamaqin, Kryetarin e Bashkisë dhe aktorin tjetër Gaz Paja, por nuk e priste apsak që Ija t’i linte këtë koment: Po ça del me ata Ermol Mamoqn ri non ai ska pru zarfin hala’.