NA HABITI! Ronela URREN atë pjesë të trupit që të gjithë e duan – AlpeGossip
NA HABITI! Ronela URREN atë pjesë të trupit që të gjithë e duan

NA HABITI! Ronela URREN atë pjesë të trupit që të gjithë e duan

Ronela Hajati është një nga këngëtaret që shumë herë bëhet pjesë e portaleve për shkak të jetë së saj private. Ajo njihet si një nga personazhet më të dashura për publikun dhe madje mbahet dhe si një nga vajzat me të pasmet më bombastike në Shqipëri dhe shpesh herë e kanë krahasuar edhe me Kim Kardashian.

Mirëpo edhe pse fundshpina e saj është e pëlqyer nga shumë veta, vetë Ronela ka habitur në intervistën e saj të fundit në ‘Pop Culture’ , teksa ka treguar se vithet i ka shumë problem dhe gjithmonë vishet me të gjëra që mos t’i bien në sy, pasi e tregojnë të shëndoshë.

“Unë nuk jam e shëndoshë, thjesht jam e bëshme në pjesën e vitheve. Mundohet shumë të ushtrohem, për të ruajtur format ideale. Në fizikun tim shoh që me kalimin e kohës, hunda po merr një formë të çuditshme. Ndonjëherë mendoj se do të ishte më mirë të kisha më shumë gjoks, por nuk e imagjinoj dot se si do të dukesha, po të isha plot lart e plot poshtë”, tregoi këngëtarja.

Burimi:Top Channel.tv.