Deklaroi se nuk i pëlqenin rrjetet sociale. Hygerta Sako na tregon të bijën… (FOTO) – AlpeGossip
Deklaroi se nuk i pëlqenin rrjetet sociale. Hygerta Sako na tregon të bijën… (FOTO)

Deklaroi se nuk i pëlqenin rrjetet sociale. Hygerta Sako na tregon të bijën… (FOTO)

Hygerta Sako dhe vajza e saj 12-vjeçare janë me pushime në Turqi dhe ne nuk mund të mos na bien në sy disa detaje. Edhe pse ajo ka deklaruar se nuk ishte fanse e rrjeteve sociale.

E para, që Anais është rritur aq shumë sa po arrin mamin. E dyta, që i ngjan gjithmonë e më shumë. Dhe e treta që po i shijon pushimet deri në fund dhe se është shumë më e guximshme sesa mami, e cila ka qëndruar jashtë dhe i ka bërë video Anaisit.

Hygerta është mjaftuar veç me një foto me delfinit te buza  pishinës. Aventurat ja ka lënë të bijës.