“NUK E RESPEKTOJ DOT…”/ Einxhel flet svrish me banorët për debatin që pati me Ilirin – AlpeGossip
“NUK E RESPEKTOJ DOT…”/ Einxhel flet svrish me banorët për debatin që pati me Ilirin

“NUK E RESPEKTOJ DOT…”/ Einxhel flet svrish me banorët për debatin që pati me Ilirin

Debati ditën e djeshme mes Einxhel dhe Ilirit u agravua shumë saqë kaloi dhe në ofendime.

Einxhel u acarua me Ilirin duke e etiketuar atë me epitete si: skuth,i pafytyrë,intrigant,frikacak.

Në një bisedë me Semin dhe Pm ajo tregon se nuk e rrespekton fare Ilirin pasi sjellja e tij nuk i pëlqen aspak.

“Për atë njeri nga mënyra se si sillet dhe për moshën që ka nuk e respektoj dot,se ka një sjellje skandaloze”-tha ajo.

Gjithashtu dhe disa nga banorët e tjerë janë shqetësuar nga sjellja e Ilirit kohët e fundit.