“TALLESH ME DY CIGARE”/ Armaldo “ndez” debate: Ky është ofendim – AlpeGossip
“TALLESH ME DY CIGARE”/ Armaldo “ndez” debate: Ky është ofendim

“TALLESH ME DY CIGARE”/ Armaldo “ndez” debate: Ky është ofendim

Luizi prej ditësh e shfrytëzon buxhetin për të blerë cigare. Kjo gjë e ka ndarë nga banorët e tjerë, që kontribuojnë për t’u ushqyer.

Dhe pse Luizi e gjeti zgjidhjen, duke marr vakt në këmbim të cigareve, Armaldo nuk bie aspak dakord me këtë situatë.

“Tallesh ti, i ha pjatën e gjellës atij dhe i thua merr 2 cigare. Është ofertë kjo që bën ti. E ofendon tjetrin”, tha Armaldo që duket mjaft i acaruar.