PRINDËR PËR HERË TË PARË/ Jonida Vokshi me Besnik Krapin vetëm me një video nga treguan gjininë e fëmijës – AlpeGossip
PRINDËR PËR HERË TË PARË/ Jonida Vokshi me Besnik Krapin vetëm me një video nga treguan gjininë e fëmijës

PRINDËR PËR HERË TË PARË/ Jonida Vokshi me Besnik Krapin vetëm me një video nga treguan gjininë e fëmijës

Lajmin për pritjen e ëmbël, Jonida Vokshi e konfirmoi në mënyrën më të veçantë të mundshme. Mbrëmjen e djeshme, Jonida dhe bashkëshorti i saj, Besnik Krapi folën ndër të tjera edhe për emrin që kanë zgjedhur për vogëlushen.

Po, çifti do të bëhen shumë shpejtë prindër të një vajze, ndonëse pak kohë më parë u aludua se Jonida do të sillte në jetë një djalë. Ata kanë zbuluar se emri është sa shqiptar, aq dhe universal. Duke preferuar të mos e zbulojnë zgjedhjen e tyre, si Jonida dhe bashkëshorti nuk janë kursyer me detaje. “I përshtatet çdo profesioni”, ka thënë Jonida, duke shpjeguar se si ajo, dhe Besniku kanë menduar që emri t’i qendrojë më së miri vogëlushes. Ata kanë shtuar se kanë rënë dakort të dy lidhur me këtë zgjedhje.

Emrin e plotë, duket se çifti do ta zbulojnë pas ardhjes së vajzës në jetë. E nga përshkrimi, me siguri do të jetë shumë i veçantë.