NË NJË FESTË PRIVATE/ Fejohet aktorja e njohur hollivudiane (FOTO) – AlpeGossip
NË NJË FESTË PRIVATE/ Fejohet aktorja e njohur hollivudiane (FOTO)

NË NJË FESTË PRIVATE/ Fejohet aktorja e njohur hollivudiane (FOTO)

Gjatë mbrëmjes së djeshme, në një qetësi të plotë, Jennifer Lawernce dhe Cooke Maroney janë fejuar.

Aktorja hollivudiane dhe drejtori i një galerie arti nisën romancën e tyre verën e vitit që lamë pas, por duket se gjërat mes tyre po ecin me ritme mjaft të shpejta.

Mbrëmjen e së martës, Jannifer u pa me një unazë të madhe diamanti në gishtin e fjesës dhe menjëherë nisën aludimet se gjërat mes çiftit ishin bërë tanimë serioze. Ishte përfaqësusesi i saj, ai i cili konfirmoi fejesën e aktores për “Fox News”.

Madje thuhet se çifti po palinifkojnë të shkojnë shumë shpejt edhe drejt altarit. Presim dasmën!/News31