DITËLINDJET E 30 JANARIT/ Njihuni me VIP-at që FESTOJNË sot. Nga Kid Cudi tek… (FOTO) – AlpeGossip
DITËLINDJET E 30 JANARIT/ Njihuni me VIP-at që FESTOJNË sot. Nga Kid Cudi tek… (FOTO)

DITËLINDJET E 30 JANARIT/ Njihuni me VIP-at që FESTOJNË sot. Nga Kid Cudi tek… (FOTO)

Nëse ju festoni ditëlindjen sot, 30 janar 2019: Para jush është një vit në të cilin një surprizë e këndshme do të sjellë fillimin e diçkaje të re në jetën tuaj. Mbi të gjitha ky vit do të ketë një natyrë të fortë materiale, kështu që këto surpriza do të lidhen kryesisht me paratë, pronën, një blerje dhe të tjera.

 

 

 

Fluksi i parave në buxhetin tuaj nuk duhet t’ju bëjë të paarsyeshëm. Shpenzoni  më pak se çka keni dhe kurseni për të ardhmen.

Këtë vit do të merrni një ofertë në lidhje me trajnimin/arsimin, një punë të re, duke lëvizur në një qytet apo vend tjetër.

Por cilat nga figurat e njohura botërore feston sot? AlpeNews.al ju njeh me disa prej tyre:

Kid Cudi, 35 (Rreper, )

 

Eiza González, 29 (Aktore)

Peter Crouch, (Futbollist)

Danielle Campbell, (Aktore)

 

Christian Bale, 45 (Aktor)

Phil Collins, 68 (Baterist)

 

/AlpeNews.al